Profesionální škola orientálního tance Muna & Language Centre Muna

Ceník a termíny kurzů

Semestrální kurzy:

Ceny a rozvrh k řádným semestrálním kurzům, Vám rádi zašleme na vyžádání e-mailem.

Prosím, vždy uvádějte svůj stupeň pokročilosti, o kterou máte zájem. Přistupujeme ke klientele individuálně a rádi Vám pomůžeme nalézt nejvhodnější nabídku, právě šitou na míru přesně Vaším přáním a potřebám, proto nás neváhejte kontaktovat nejlépe e-mailem.                            Sejmout0001

Taktéž ceník k individuálním lekcím, seminářům aj. pořádaným akcím, Vám rádi zašleme e-mailem na vyžádání.

Letní kurzy - taneční soustředění:  LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2020 SE NEKONALO KVŮLI EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACI COVIDU- 19. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ! TĚŠÍME SE NA VÁS NA DALŠÍCH TANEČNÍCH AKCÍCH!

Již 20. rokem v červnu 2020 se plánovalo soustředění v ČR spojené s výukovým programem zaměřující se na orientální tanec a na výuku jazyků.

I letos jsem volila  jarní a letní měsíce neboť v tomto čase lidé často zapomínají na sebe, jak na relaxaci, tak na zdravý pohyb.

Milé dívky a dámy, chcete si  přes léto zkrášlit postavu a přijít na pěkné myšlenky se zkvalitněním svého soukromého života?

Zvolíte si ten nejlepší způsob jak docílit nejlepších výsledků s profesionální lektorkou a taktéž rodilou tanečnicí z Orientu.  

Ale, samozřejmě, pokud jste nestihla se přihlásit včas, máte možnost zkusit JINÉ NAŠE TANEČNÍ AKCE! Hlaste se až budou uvolněné vládní restrikce kvůli pandemii Covid-19.

Hr202003

jak pravidelné lekce, které probíhají vždy po semestrech, tak jednotlivé tématické semináře!  Jen je nutné upřesnit taneční pokročilost při zájmu o bližší informace,

které Vám poskytneme e-mailem.

OD 01.06.2021 po uvolnění vládních restrikcí opět zahajujeme výuku v naší škole.

Výuka kurzů probíhá v našem studiu na adrese: Makovského 1177/1, Praha 6 - Řepy.

Lektorka: Muna Al Muchantafová

Počet míst je omezený, proto si vždy rezervujte včas své taneční místo!

Již nyní se těším na společně strávené lekce tanců!

S přátelským pozdravem

Vaše                 

 MUNA