Profesionální škola orientálního tance Muna & Language Centre Muna

Kurzy orientálního břišního tance

Muna se orientálním břišním tancem zabývá již od dětství. Od svých raných let se věnuje břišnímu tanci jako folklornímu tanci ve své rodné zemi, a to v Sýrii, a to již od 80tých let, kdy v ČR tento druh tance nebyl vůbec známý.

Zajímavostí je, že jméno MUNA není žádné umělecké jméno přijaté formou pseudonymu, ale je to skutečné jméno. Celým jménem a příjmením je: 

Muna Al Muchantafová.

Muna jako 1. v republice založila 5ti letý studijní program v oboru orientální tanec od 13.09.2000. Zájemkyně mohou absolvovat celý studijní plán. Ale u nás ve škole je možné tancovat i po jednotlivých tanečních semestrech, dle přání tanečnic. Nabízíme kurzy i pro tanečnice, které mají zájem se věnovat orientálnímu tanci rekreačně nebo ze zdravotních důvodů - vždy po jednotlivých semestrech.

                                                                      

 

Muna vede kurzy orientálního tance přímo v srdci Prahy, a to ve skupinách 10-15 žen ve vlastních exklusivních prostorách s dobrým dopravním spojením a vynikajícími parkovacími možnostmi v Praze 6 - Řepích. Kurzy jsou vedeny profesionálním a důkladným způsobem. Cílem je přimět ženy k relaxaci v útulném prostředí, kde posléze nabudou pocitu sebevědomí, poznávání a uvědomování si sebe sama.

Škola byla založena v roce 2000. Ve škole Muny je hlavní doménou syrský styl orientálního tance, který je jí vlastní, ale seznámíte se i s jinými arabskými styly. Naučíte se cítit arabskou hudbu srdcem a zažijete pravou atmosféru orientu přímo v Česku ...

Každá žena je svým způsobem krásná a výjimečná, a s pomocí orientálního tance by měla odhalit svá tajemství a svou výjimečnost.

 

                       

                                                                               Muna

                                                    Ptáte se, co asi tohle exotické jméno znamená?                                                                                                                     V překladu z arabského jazyka znamená:                                                                                                                                       "Vše, co si přejete".                                                                                                                                 Tato věta vystihuje i způsob výuky a styl tancování Muny.