Kurzy orientálního břišního tance

Muna se orientálním břišním tancem zabývá již od dětství. Od svých raných let se věnuje břišnímu tanci jako folklornímu tanci ve své rodné zemi, a to v Sýrii, a to již od 80tých let, kdy v ČR tento druh tance nebyl vůbec známý.

Zajímavostí je, že jméno MUNA není žádné umělecké jméno přijaté formou pseudonymu, ale je to skutečné jméno. Celým jménem a příjmením je: 

Muna Al Muchantafová.

Muna jako 1. v republice založila 5ti letý studijní program v oboru orientální tanec od 13.09.2000. Zájemkyně mohou absolvovat celý studijní plán. Ale u nás ve škole je možné tancovat i "Chcete si zatancovat s rodilou tanečnicí z Orientu?po jednotlivých tanečních semestrech, dle přání tanečnic. Nabízíme kurzy i pro tanečnice, které mají zájem se věnovat orientálnímu tanci rekreačně nebo ze zdravotních důvodů - vždy po jednotlivých semestrech.

Muna vede kurzy orientálního tance přímo v srdci Prahy, a to ve skupinách 10-15 žen ve vlastních exklusivních prostorách s dobrým dopravním spojením a vynikajícími parkovacími možnostmi v Praze 6 - Řepích. Kurzy jsou vedeny profesionálním a důkladným způsobem. Cílem je přimět ženy k relaxaci v útulném prostředí, kde posléze nabudou pocitu sebevědomí, poznávání a uvědomování si sebe sama.

Škola byla založena v roce 2000. Ve škole Muny je hlavní doménou syrský styl orientálního tance, který je jí vlastní, ale seznámíte se i s jinými arabskými styly. Naučíte se cítit arabskou hudbu srdcem a zažijete pravou atmosféru orientu přímo v Česku ...

Každá žena je svým způsobem krásná a výjimečná, a s pomocí orientálního tance by měla odhalit svá tajemství a svou výjimečnost.

 

           

Muna

Ptáte se, co asi tohle exotické jméno znamená?
V překladu z arabského jazyka znamená:
"Vše, co si přejete".
Tato věta vystihuje i způsob výuky a styl tancování Muny.